قوانین بلسان

کاربران گرامی لطفاً جهت استفاده‌ی بهینه از خدمات اپلیکیشن بلسان، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید. کلیه‌ی اصول و رویه‏‌ی بلسان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در بلسان در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته امکانپذیر است.

بعد از نهایی‌کردن سفارش این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه‌ زمانی ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و متعاقباً خرید کاربر در زمان انتخابی به دستش خواهد رسید.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در اپلیکیشن بلسان ، در صف پردازش قرار می‌گیرند.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در اپلیکیشن، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای بلسان محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین، نقدی، شارژ کیف پول و یا با استفاده از دستگاه POS (کارت خوان) در محل پرداخت نمایند.

دریافت پیامک

به هنگام دریافت کد رهگیری یک پیامک یکبار مصرف و همچنین با همین شماره کلیه موارد خاص، پیامد ها و فروش ویژه برای شما ارسال می گردد.

کاربران محترم لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان بلسان اطلاع دهید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش بلسان جدا خودداری نمایید.

در صورت عدم انتخاب زمان ارسال ، سفارش شما طبق زمانبندی بلسان ارسال میگردد.

در صورت جلوگیری از کاربران متخلف سفارش کالا به صورت محدود خواهد بود.

در صورت سفارش بیش از 10 قلم کالا، زمان ارسال برای کاربران دیرتر خواهد بود.